Görev Taxi Driver Simülatörü

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 30MB
  • Version 1.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Wacky Studios -Parking, Racing & Talking 3D Games
Taksi görevlerine çıkmak için can atanlar bu oyun ile hem eğlenip hem de farklı maceralara atılabilirler.

Taksicilik küçükken hepimizin istediği hayali mesleklerden birisidir. Bunun sebebi ise tüm gün araba kullanarak bunun yanında para kazanmak olmasıdır. Araba kullanmaktan hoşlanan herkesin küçükken özendiği nadir mesleklerden olan taksicilik bu oyun ile ayağınıza kadar geldi. Artık istediğiniz yerde android telefonunuz sayesinde taksi görevlerine çıkarak bu konuda kendinizi rahatlıkla geliştirebileceksiniz.

Oyunda asıl amaç şehirde taksiniz ile gezinirken bulacağınız müşterilerinizi son derece yüksek seviyede memnun ederek onları istedikleri yere götürmektir. Bunun için size yolcunuzun gideceği yer haritada gösterilecek ve sizde trafik kurallarına uyarak onu istediği yere en kısa sürede en güvenli şekilde götüreceksiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey trafik kurallarına uyarak yolcunuzu rahatsız etmemek. Yolculuk sonrasında kazanacağınız para ile de kendinizi ve taksinizi geliştirebilir yeni bölümlere yükselerek daha farklı ve daha zorlu maceralara atılabilirsiniz. 

Renkli grafikleri ile üç boyutlu olarak tasarlanmış harika bir şehir, farklı oyun modları ile heyecanı arttırmaya yönelik işlemler, aşırı hassas taksi şoförü simülatörü, yolcu memnuniyetine dayalı harika bir oyun tarzı ve bir oyunda beklediğiniz daha bir çok özellik bu oyunda. Gerçek bir simülasyon oyunu oynayıp oyunun tadına varmak istiyorsanız bu oyun tam size göre. Hemen indirin ve bu harika oyunu oynamaya hemen başlayın. 

Daha Fazla Göster
Görev Taxi Driver Simülatörü indir